Menu

ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16

1 830 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 Praktický nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 bude vkusným doplňkem vaší domácnosti. Provedení... Celý popis

Informace o produktu ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16

Na níže uvedených eshopech se prodává ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 v akci?


1 830 Kč



Produkt ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 z kategorie Šatní skříně si můžete zakoupit například v internetovém obchodě MujNabytek.cz za cenu 1 830 Kč.

Informace o ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16


Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16

Praktický nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 bude vkusným doplňkem vaší domácnosti. Provedení dvířek s bílým leskem dodá ložnici nádech   elegance a luxusu . Působí moderně a elegantně, z vaší ložnice udělá kouzelné místo k odpočinku a relaxaci .

U nástavce na šatní skříň   je třeba si zvolit stranu otevírání dvířek   - pravé/levé , formou poznámky . Nástavec je k šatní skříni   Boston Bos S12 .

  • laminát
  • akryl

Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16   je vyroben z kvalitních a odolných materiálů což zaručuje její pevnost a dlouhou životnost . Čištění je rychlé a snadné - stačí použít vlhký hadřík nebo vhodný čistící prostředek na nábytek.

  • šířka:   91 cm
  • výška: 36,8 cm
  • hloubka: 55,6 cm
  • počet dvířek: 2
  • barevné provedení:   bílá / bílý lesk
  • otevírání dvířek:
    • pravé
    • levé
    • otevírání doplnit do poznámky, poznámka je ve třetím kroku
  • dodání: v demontu
  • počet balíků:   1
  • hmotnost: 14 kg

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 830

Často kladené otázky k ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16


❓ Kolik stojí ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16?

Produkt ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 můžete zakoupit již od 1 830Kč v eshopu MujNabytek.cz

❓ Kde koupit ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16?

Produkt ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 si můžete zakoupit například v eshopu MujNabytek.cz

❓ Je ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají ArtExt Nástavec na šatní skříň Boston BOS S16 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop MujNabytek.cz


Vyhledávejte další Šatní skříně podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší Šatní skříně.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky nábytek skříně a komody Šatní skříně podle ceny


Hledáte další výrobky od značky artext?


Od značky artext máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od artext.